Buradasınız
Anasayfa > Yazarlar > NADİR GÜRSEL’İ KAYBETTİK

NADİR GÜRSEL’İ KAYBETTİK

NADİR GÜRSEL’İ KAYBETTİK

“Okulumuza 16 yıl boyunca hizmet vermiş olan değerli Öğretmen ve İdareci Nadir GÜRSEL’i kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz.

Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve tüm sevdiklerine başsağlığı dileriz.”

KOLEJVAKFI’ndan gelen bu mesaj ile Nadir Gürsel’i kaybettiğimizi teessürle öğrenmiş bulunuyorum.  

Medya vefat haberine oldukça geniş yer verdi. Hemen hemen hepsi de aşağıdaki gibiydi:

HEM KOLEJ VAKFI, HEM DE ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ YASTA

Şehitkamil Belediyesi Özel Kalem müdiresi Ceyda Özkarslı Gürsel’in eşi olan eğitim camiasının sevilen ismi Nadir Gürsel, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Gürsel’in ölüm haberini duyan babası Avukat Kemal Gürsel ile abi Fevzi Gürsel de bu acı habere dayanamadı ve ikisi de kalp krizi geçirdi. Nadir Gürsel’in cenazesi ikindi namazında Nakıboğlu Camii’nde kılınan cenaze namazı sonrası toprağa verildi.

ARKADAŞLARIYLA BİRLİKTEYDİ

Aynı zamanda Şehitkamil Belediyesi eski başkanı Metin Özkarslı’nın yiğeninin eşi olan Nadir Gürsel’in önceki akşam arkadaşlarıyla otururken fenalaştığı öğrenildi. Biranda yere yığılan Gürsel, ilk olarak Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne kaldırıldı. Buradaki tedaviden sonra ailesi tarafından Sani Konukoğlu Tıp Merkezi’ne götürülen Nadir Gürsel, yapılan tüm müdahalelere rağmen sabaha karşı hayatını kaybetti.  

16 YILDIR KOLEJ’DE GÖREV YAPTI

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Ortaokulu Eski Müdürü Nadir Gürsel’in vefatı ailede derin üzüntü uyandırdı. Nadir Gürsel’in vefat haberinden sonra ağabeyi eğitimci Fevzi Gürsel şok yaşadı. Sani Konukoğlu Hastanesi’nde tedavi altına alınan Fevzi Gürsel’in sağlık durumu ciddiyetini korurken, vefat eden Nadir Gürsel’in  Babası Avukat Kemal Gürsel’de fenalık geçirdi.

GÖZYAŞLARI SEL OLDU

Nadir Gürsel’in cenazesi ikindi namazını müteakip Bahattin Nakıboğlu Camii’sinden kaldırıldı. Cenazeye Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu da katıldı. Cenazede gözyaşları sel oldu.

nadir gurseli kaybettik

Türk Basın Birliği Gaziantep Şubesi Üyeleri ve Zafer Gazetesi Yazı Ailesi olarak, merhuma Allah’tan rahmet, başta eşi Ceyda Gürsel olmak üzere ailesine, yakınlarına, Şehitkamil Belediyesi’ne ve Gaziantep Kolej Vakfı’na başsağlığı diliyoruz. 

Top