BAŞKAN TAHMAZOĞLU’NDAN KİTAP FUARINA DAVET

Şahinbey Belediyesi, 2-10 Ekim tarihlerinde Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezinde ‘Kitap Hayattır, Hayat Kitaptır” temasıyla bölgenin en kapsamlı kitap fuarında 105 yayın evi ve 28 seçkin yazarı kitap dostları ile buluşturacak.

Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’ndeki Kitap fuarında  kitap dostları on binlerce kitabı, sevdiği yazarlardan imzalı olarak temin etme fırsatı bulurken aynı zamanda da Şahinbey Belediyesi tarafından verilecek hediye çekleri ile ücretsiz kitap alma fırsatını bulabilecek. Şahinbey Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Kitap Fuarına civar illerden de kitap severlerin gelmesi beklenirken fuarın önemli yazarlarından İlber Ortaylı, Hayati İnanç, Mehmet Görmez gibi onlarca yazarın imza günleri ve söyleşileri de kitap şöleninde yer alacak.

KİTAP GÜNLERİ FUARINDA BULUŞALIM

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Kitap Günleri Fuarına tüm kitap dostlarını davet ederek, “2-10 Ekim tarihlerinde Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezinde ‘Kitap Hayattır, Hayat Kitaptır” temasıyla başlıyoruz. Kitapların büyülü dünyasında kaybolacağımız muhteşem bir kitap festivalinin hazırlıklarını tamamladık. Şahinbey Kitap Günleri Fuarına tüm kitap severleri davet ediyorum” dedi.

‘ÖĞRENCİLERİMİZLE BİRLİKTE KATILACAĞIZ’

Emine Konukoğlu Anadolu Lisesi öğretmenlerinden Gülümser Tumay, büyük bir organizasyonda yazarlarla buluşmanın heyecanını yaşadıklarını belirterek “Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek olan Güneydoğu’nun en kapsamlı kitap fuarına öğrencilerimle birlikte katılacak olmaktan dolayı heyecanlıyım. Aynı zamanda öğrencilerimizin yazarlarla buluşacak olması çok daha heyecan verici. Tüm öğretmen arkadaşlarımı, öğrencilerimizi ve kıymetli velilerimizi kitap fuarına davet ediyorum” dedi.

HEYECANLANDIRAN FUAR

Şahinbey Belediyesi tarafından düzenlenecek olan kitap fuarının heyecanını yaşayacak olan öğrenciler “Güneydoğu Anadolu’nun en kapsamlı kitap fuarının şehrimizde yapılacak olması bizleri oldukça heyecanlandırıyor. Okuduğumuz kitapların yazarlarıyla bir araya gelerek, onlarla sohbet edeceğiz. Bizlere bu imkânı sunan Şahinbey Belediye’sine teşekkür ederiz” diye konuştular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir