BAŞKAN TAHMAZOĞLU GAZİLERLE ŞEHİR TURU YAPTI

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Belediyesi, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı ve Türk Chopper Motosiklet Kulübünce müşterek düzenlenen  “Gaziler Sürüşü”nün 8’ncisine katılarak motorla şehir turu yaptı.

Şahinbey Belediyesi, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı ile Türk Chopper Motosiklet Kulübünce düzenlenen “Gaziler Sürüşü”nün sekizincisi Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi önünden başladı. Tur sonrasında Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehit ve Gazi ailelerine aşure ikramında bulundu.

ŞEHİTLERİMİZE VE GAZİLERİMİZE MİNNET BORÇLUYUZ

Programda motosiklet kullanan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitlerin ve Gazilerin vatan için kanlarını ve canlarını ortaya koyduğunu belirterek “19 Eylül Gaziler günü olarak kutlanıyor. Gazilerimiz bu vatanın toprakları için canlarını, hayatlarını seve seve ortaya koyan insanlar. Bizde onlara teşekkürlerimizi, minnetlerimizi sunuyoruz. Bu vesileyle vatan için canlarını seve seve feda eden şehitlerimizi de rahmetle, minnetle anıyoruz. Her yıl olduğu gibi yine bu yıl Türk Chopper ile birlikte, gazilerimizle beraber bir şehir turu atacağız” dedi.

BÜYÜK ONUR VE GURUR DUYDUK

Türk Chopper Kulübü Gaziantep Şubesi Başkanı Sedat Durgun, böyle bir organizasyonda bulunmaktan mutluluk duyduklarını belirterek,  “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz bir sürüş. Bu sene 8’ncisini düzenliyoruz Türk Chopper Kulübü olarak Şahinbey Belediye Başkanımızla, Gazilerimizle beraber şehir turu düzenliyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir