ŞAHİNBEY BELEDİYESİ ASFALT ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Şahinbey Belediyesi vatandaşların ulaşımını kolaylaştırmak adına yaptığı asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

Vatandaşın rahatı ve huzuru için durmadan çalışan Şahinbey Belediyesi asfaltlama çalışmalarını ilçe merkezinde ve kırsal mahallelerde aralıksız sürdürüyor. Yapılan asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Vatan Mahalle’sindeki vatandaş ve esnafla sohbet etti.

VATANDAŞIN HUZURU BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Asfalt çalışmalarının aralıksız sürdüğünü ifade eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu “Şahinbey Belediyesi olarak asfalt çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Hem yeni kurulan mahallelerimizde asfalt çalışması yapıyoruz. Hemde eski mahalelerimizde asfaltı yıpranan yerlerin asfaltını kazımak suretiyle, kodunu yükseltmeden asfaltlama çalışması yapıyoruz. Vatan Mahallemizdeki Mehmet Gezerge Caddesi’nde asfaltlama çalışması yaptık. Burası Şanlı Dere Caddesi’ni Yeşilvadi Bulvarına bağlayan önemli bir cadde. Dört mahallenin ortasındaki en önemli bağlantı noktalarından birtanesi. Bu önemli caddemizin asfaltını tamamladık. Vatandaşımıza hayırlı olsun” dedi.

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ ÖZVERİLİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR

Fırat Mahallesi Muhtarı Cindi Arslan, Şahinbey Belediyesi’nin çalışmalarından memnun olduklarını belirterek “Mehmet Gezerge mahallemizin en işlek caddelerinden bir tanesi bu caddemizin yeniden asfaltlanması konusunda Şahinbey Beleidyesi ekipleri özverili bir şeklde çalıştılar. Başkanımız Mehmet TahmAzoğlu da yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Kendisinden ve çalışmalarından memnunuz. Allah kendisinden razı olsun” dedi.

BİZLERE KAPISINI HER ZAMAN AÇTI

Vatan Mahallesi Muhtarı Hüseyin Amaç, Şahinbey Belediyesi tarafından sadece asfalt değil birçok hizmet yapıldığını belirterek “Şahinbey Belediyemizin ve Başkanımızın yaptığı hizmetleri tek tek anlatırsak zaman yetmez. Ancak Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’nun ne zaman kapısını çalsak bizleri hiçbir zaman geri çevirmedi. Allah kendisinden razı olsun. ” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir