KÜSBEOĞLU: 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ’NÜN BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE, DEMOKRASİMİZE GÜÇ KATMASINI DİLİYORUM

Gaziantep Esnaf ve Sanatkarları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Küsbeoğlu hain 15 Temmuz darbe girişimin bastırılmasının yıldönümünde bir bildiri yayınladı.

Küsbeoğlu yayınladığı bildiride şu ifadelere yer verdi; “Türkiye 15 Temmuz 2016 yılında FETÖ İhanet Şebekesi tarafından organize edilen hain bir darbe teşebbüsüyle karşı karşıya kalmış milletimizin destansı direnişiyle onurluca bastırılmıştır.

15 Temmuz gecesinde  kendi vatandaşına acımasızca kurşun sıkan, halkına bombalar yağdıran hainlere geçit vermeyen bu yüce millet  o gece ihanetin karşısına çıkmakta bir an bile tereddüt etmemiş, tankların karşısında dimdik durmuş, demokrasiye sıkılan kurşunlara göğsünü siper etmiştir.

Aziz milletimizin ve kahraman güvenlik güçlerimizin hain darbe girişimi karşısında gösterdiği onurlu duruşun, hainlerin yenilgiye uğratılmasının ve demokrasi zaferinin beşinci yıl dönümü sebebiyle 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün birlik ve beraberliğimize, demokrasimize güç katmasını diliyor, şanlı direnişin kahramanları olan şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir