HAZİNE VE MALİYE BAKANI ELVAN, ADALET BAKANI ABDÜLHAMİT GÜL BAŞKAN ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİ

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan ve Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i ziyaret etti. Şeref defterini imzalayan Bakan Elvan ve Bakan Gül ardından Başkan Şahin’le makamında görüştü.

Bir dizi temaslar için Gaziantep’e gelen Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan ve Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e ziyarette bulundu. Görüşmede Bakan Elvan, Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen projeler hakkında Başkan Fatma Şahin’den bilgi aldı, değerlendirmelerde bulundu. Kentte yürütülen faaliyetler çerçevesinde örnek belediyecilik anlayışından dolayı Başkan Şahin’i tebrik eden Elvan, şehrin var olan vizyonunun giderek güçlü kılındığını söyledi.

Ziyarette Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ün yanı sıra Gaziantep Valisi Davut Gül, AK Parti Gaziantep milletvekillerinden Ahmet Üzer, Mehmet Erdoğan, Nejat Koçer, Derya Bakbak, bakanlık bürokratları, ilçe belediye başkanları ve iş adamları yer aldı.

Görüşmenin ardından günün anısına Bakan Lütfi Elvan, Abdülhamit Gül ve beraberindeki heyet Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin fotoğraf çektirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir