Ümit Özdağ’dan BTP liderine ziyaret

İç, dış ve ekonomik gelişmeler değerlendirildi

İstanbul Bağımsız Milletvekili Ümit Özdağ, Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş’ı ziyaret etti.

Ankara’daki BTP Genel Merkezi’nde yapılan görüşme samimi bir havada geçti.

Görüşmede Türkiye ve Dünya gündemini meşgul eden iç, dış ve ekonomik konular üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

Ülke meseleleri ele alındı

Parti kurmaylarının da katıldığı görüşme sonrası Hüseyin Baş ve Ümit Özdağ kısa birer açıklama yaptı.

Ümit Özdağ, “Prof. Dr. Haydar Baş hocanın vefatından sonra başsağlığı dileklerimizi iletmiştik, ancak sayın genel başkana bizzat iletmek istedik. Kendisini ziyaret ettik. Hem başsağlığı dileklerimizi ilettik, hem de genel başkanlığını tebrik ettik. Kendisini ayrıca yeni genel merkezine taşınmasından dolayı da tebrik ettik. Türkiye ve dünya üzerine güzel bir sohbet ettik.” İfadelerini kullandı.

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş da “Ümit hocamıza nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kendisinin de bahsettiği gibi. Hocamızın bilgi birikimi, nezaketi, zarafeti bizi çok derinden etkiledi. Tekrar teşekkür ediyorum, vatana millete hayırlı olmasını temenni ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Hoşgeldin Atatürk kitabını hediye etti

Konuğuna Prof. Dr. Haydar Baş’ın Hoşgeldin Atatürk kitabını da hediye eden BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, görüşmeye ilişkin sosyal medya hesabından da, “İstanbul Milletvekili Sayın Prof. Dr. Ümit Özdağ, yeni genel merkez binamıza taşınmamız münasebetiyle hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Çok keyifli bir sohbet oldu. Kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” açıklaması yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir