ŞAHİNBEY MASA TENİSİNDE DE ŞAMPİYON

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Bayan Masa Tenisi Takımı 25 puan ile Türkiye masa tenisi Bayanlar 2.Lig de şampiyon olarak 1. Lig’e çıktı.

Sporda önemli başarılar elde eden Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü başarı halkasına bir yenisini daha ekleyerek Masa Tenisi Federasyonu Bayanlar 2. lig 3. etap da 14 maçta 11 galibiyet 3 mağlubiyet alarak 25 puan ile Türkiye Masa Tenisi Bayanlar 2.ligi’nde şampiyon olarak 1. Lig’e çıktı.

SPORCULARIMIZLA GURUR DUYUYORUM

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cuma Güzel alınan başarıdan dolayı sporcuları tebrik ederek, “Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü olarak amatör spor branşlarına ve salon sporlarına büyük önem veriyoruz. Kulübümüzün Onursal Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun önderliğinde masa tenisine de önemli destekler ve yatırımlar yaptık. Yaptığımız bu yatırımların karşılığını da almaya başladık. Yakın zamanda Ampute Futbol takımımız Avrupa Ampute Futbol Şampiyonlar Ligi’nde tüm rakiplerini yenerek şampiyonlar ligi şampiyonu oldu. Şimdi de Masa Tenisi Bayanlar takımımız 2.lig de şampiyon olarak 1. Lig’e çıktı. Tüm takımı aldığı başarılardan dolayı kutluyorum” dedi.

SPORCUNUN YANINDAYIZ

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cuma Güzel, sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını belirterek “Gençlerimize spor malzemesi olarak futbol, voleybol, basketbol topu dağıtıyoruz. Şu ana kadar 233.000 adet futbol, voleybol, basketbol topu dağıttık. Yine okullarımıza 524 adet tenis masası hediye ettik. İstiyoruz ki herkes spora ulaşabilsin. Sporu geliştirmek için önemli günlerde bisiklet turları düzenliyoruz. Masa tenisi turnuvaları, sağlıklı yasam yürüyüşleri düzenliyoruz. Bireysel sporlarda da sporcularımızı her alanda destekliyoruz.  Şu anda Şahinbey Belediyesi Spor kulübümüzde 15.316 tane lisanslı sporcumuz bulunmakta, hedefimiz 27.000 lisanslı sporcuya ulaşmak.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir