BAŞKAN TAHMAZOĞLU “HER ZAMAN ENGELLİ KARDEŞLERİMİZİN YANINDAYIZ”

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ‘Engelliler Haftası’nda ilçedeki engelli vatandaşları yalnız bırakmadı.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Kıbrıs Mahallesi’nde ikamet eden 66 yaşındaki Musa Köroğlu’nu ve Çağdaş Mahallesi’nde ikamet eden Esila Nur Hançerli’yi ziyaret ederek tekerlekli sandalye hediye etti.

2.500 TEKERLEKLİ SANDALYE HEDİYE EDİLDİ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, her zaman engelli vatandaşların yanında olduklarını belirterek “10-16 Mayıs Engelliler Haftası, Şahinbey Belediyesi olarak sadece Engelliler Haftası’nda değil yılın 365 günü engelli kardeşlerimizin yanındayız. Göreve geldiğimiz günden bu yana 2.500 engelli kardeşimize akülü ve manuel ihtiyaçlarına göre tekerlekli sandalyeyi hediye ettik. Her hangi bir bedel veya mavi kapak getir demeden ihtiyaç sahibi kardeşlerimize yardımcı oluyoruz” dedi.

ALLAH KENDİSİNDEN RAZI OLSUN

Hançerli ailesi Başkan Mehmet Tahmazoğlu’nun ziyaretin den dolayı oldukça mutlu olduklarını belirterek “Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Her zaman bizlerin yanında olduğunu bir kez daha gösterdi. Allah razı olsun devletimizden ve Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’ndan” diye konuştular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir