ALTUNKAYA AİLESİ’NİN GIDA YARDIMI SEVİNDİRDİ

Altunkaya Şirketler Grubu, muhtaç aileleri Ramazan’da gıda yardımlarıyla sevindirdi; Ramazan öncesi hazırladığı 150 Bin gıda kolisini maddi durumu düşük ailelere ulaştırdı.

Hayırsever Altunkaya Ailesi Nusaybin ve Midyat başta olmak üzere Mardin, Batman, Gaziantep, Diyarbakır ve Mersin illerinde ağırlıklı olarak 150 Bin Gıda kolisi dağıttı.

Yardım kolisi alan vatandaşlar, hayırsever Altunkaya Ailesi’ne teşekkür ederek kendilerine dua ettiler.

Altunkaya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya, daha önce de Gaziantep Valiliği öncülüğünde başlatılan ve tüm şehri kapsamına alan Gönül Seferberliği’ne önemli destekte bulunmuştu.

ALTUNKAYA ŞİRKETLER GRUBU

Altunkaya Şirketler Grubu merkezi Gaziantep’te bulunan ve birçok alanda faaliyet gösteren hizmetlerini burada sürdüren Mardin Midyatlı dev bir işletmedir. Gıda sektöründen içecek sektörüne, sağlık ve temizlik sektöründen tarım ve hayvancılık sektörüne kadar birçok alanda Türkiye’yi dış pazarlarda başarıya temsil etmektedir.

Altunsa Gıda olarak bilinen, Altunkaya Şirketler Grubu 300 çeşit ürünüyle 54 ülkeye ihracat yapıyor. Son yıllarda yaptığı yatırımlarla Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları arasına girmeyi başardı. Mahmood Coffee, Euro Drink, Mobile Drink, Pilot ve Livan’s gibi markalarıyla tanınan firma, İSO tarafından açıklanan 2’nci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Listesi’ne 378’inci sırada yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir