Özseven: “101 yıl önce olduğu gibi, bugün de vatanımızın bölünmezliği ile ilgili mücadelemizi sürdürmeye devam etmekteyiz”

Gaziantep Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Özseven 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 101. yılı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Özseven mesajında “101 yıl önce olduğu gibi bugün de vatanımızın bölünmezliği ile ilgili mücadelemizi sürdürmeye devam etmekteyiz” vurgusunu yaparak açıklamasını şöyle devam etti:

“Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal ATATÜRK, 1920 yılında Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılmasıyla ve cumhuriyet bayrağını gelecek nesillerin taşıyacağının farkındalığıyla 23 Nisan’ı ulusal bir bayram ilan etmiş ve bu bayramı çocuklara armağan etmiştir. Dünyada tek olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 101. yılı tüm ulusumuza ve geleceğimizi şekillendirecek olan çocuklarımıza kutlu olsun.

Yıllar önce milletimizin egemenliğini eline aldığı ve vatanına sahip çıktığı bugün gibi bizler de vatanımızın bölünmezliği ile ilgili mücadelemizi sürdürmeye devam etmekteyiz ve aynı ruhu geleceğin bireyleri olan çocuklarımıza aşılamaktayız. Gelecek nesillerimiz için M. Kemal ATATÜRK’ün yaptığı gibi dünyadaki ve Türkiye’deki tüm çocukları el üstünde tutmaya devam edeceğiz.

Bağımsızlığımızın ve cumhuriyetin sembolü olan bu anlamlı günü ulusumuza armağan eden başta M. Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm silah arkadaşlarını minnet duygularıyla anıyor, başta çocuklarımız olmak üzere tüm milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir