Vali Gül ve Başkan Şahin, Besi Çifliği’ni gezdi

Gül ve Şahin, Altunkaya Şirketler Grubuna ait süt üretim tesisinde yürütülen faaliyetler hakkında Mahsum Altunkaya’dan bilgi alarak incelemelerde bulundular.  

Altunkaya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mahsun Altunkaya, süt üretim tesislerinde incelemelerde bulunan Gaziantep Valisi Davut Gül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e tesis hakkında çeşitli bilgiler verdi.

Gaziantep’te üretim ve sanayinin önemli bir parçası olan Altunkaya Şirketler Grubu’nun değişik sektörlerde büyümesini sürdürdüğünü ifade eden Mahsun Altunkaya; “Sektöründe ülkemize değer katmaya devam Lara Tarım Gıda Hayvancılık Sanayi Ticaret Anonim Şirketi’miz, son teknolojik tesislerinde, tüketicilerin kullanımına sağlıklı ve kaliteli ürünler sunmaktadır. Üstlendiği görev ve hizmet kalitesini ileriye taşıyarak, yenilikçi ve modern çizgilerle sektörde ön sıralarda yer almaktadır.

Gaziantep Oğuzeli’nde 10.000 baş hayvan kapasiteli besi çiftliği ile süt ve et üretimi yapılmaktadır.

Ortadoğu ve Körfez ülkelerinde gösterdiğimiz başarıyı global pazarlarda da yakalayabilmek için her pazarı kendine özgü dinamiklerine göre çözümleyerek yatırımlarımızı ve faaliyetlerimizi büyük bir titizlikle sürdürmekteyiz” dedi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir