TATAR AİLESİ’NİN ACI GÜNÜ

Gaziantepli tanınmış İşadamı Ahmet Tatar, 62 yaşında geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti. Tatar’ın vefatı iş dünyası başta olmak üzere birçok kesimi ve ailesini yasa boğdu.

Eczacı Feray Tatar’ın eşi, Av. Sakıp Tatar ile Dr. Gizem Tatar’ın babaları, CHP eski il başkanı Diş Hekimi Eray Tatar ve GATEM toptancılarından Mehmet Tatar’ın kardeşleri işadamı Ahmet Tatar, bir süre önce beyin kanaması geçirmiş ve Sani Konukoğlu Hastanesi’nde tedaviye alınmıştı. Tatar, doktorların tüm müdahalelerine rağmen hayata gözlerini yumdu.

Ahmet Tatar’ın vefatı, büyük üzüntü yaratırken, korona virüs sebebiyle taziyelerin kabul edilmeyeceğini açıklayan acılı aile, Tatar için 16 Şubat (bugün) Şireci camiinde cenaze namazı düzenleneceğini açıkladı.

YILDIRIM BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım sosyal medya hesabından “ Odamız Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, kıymetli ağabeyim, yol arkadaşım Sayın Mehmet Tatar’ın ağabeyi Ahmet Tatar’ın vefatını büyük bir üzüntü ile öğrendim. Merhuma Allah’tan rahmet, Tatar ailesine ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum.  Mekânı cennet olsun” dedi.

AHMET TİRYAKİOĞLU’NDAN BAŞSAĞLIĞI

Gaziantep Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, başsağlığı mesajı yayımladı:

“GTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Tatar’ın vefat eden ağabeyi Ahmet Tatar’a yüce Allah’tan rahmet, ailesine ve tüm yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum.

Merhumun mekânı cennet olsun.”

(Objektif Dergisi olarak merhum Ahmet Tatar’a Allah’tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir