ŞAHİNBEY BELEDİYESİ’NDEN BİR DESTEK DE KORONA VİRÜSTEN DOLAYI EŞLERİ VEFAT EDENLERE

Şahinbey Belediyesi pandemiden dolayı mağdur olan esnafa ve usta öğreticilerden sonra şimdi de korona virüs nedeniyle eşlerini kaybeden vatandaşlara 1.500 TL nakdi yardım sağlıyor.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, korona virüs salgınından dolayı yaşanan olumsuzlukları minimum seviyeye indirmek ve vatandaşların mağduriyetini gidermek için çalışmalarını aralıksız sürdürmeye devam ediyor. İçişleri Bakanlığı Genelgesi ile işyerleri kapanan esnafa ve usta öğreticilere 1.500 TL destek sağlarken, evde karantinada olan vatandaşlara sıcak yemek ve gıda paketi desteği sağlayan Başkan Mehmet Tahmazoğlu, korona virüs salgınında eşlerini kaybeden vatandaşlara da 1.500 TL nakdi yardımda bulunarak zor günlerinde destek oluyor

VATANDAŞLARIMIZIN ACISI BİZİM ACIMIZDIR

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, pandemi sürecinde vatandaşların acılarını ve sorunlarını paylaştıklarını belirterek, “Korona virüs salgını nedeniyle sıkıntı yaşayan esnafımıza ve usta öğreticilerimize 1.500 TL destek çıktık. Aynı zamanda korona virüsünden dolayı evlerinde karantinada olana vatandaşlara sıcak yemek ve gıda paketi dağıtımlarımızda devam ediyor. Şimdi de Korona virüsünden dolayı eşleri vefat eden vatandaşlarımıza 1.500 TL nakdi destek sağlayacağız. Vereceğimiz bu destek kayıplarının telafisi asla olamaz ancak, acılarını paylaşmak ve ihtiyaçlarının karşılanması adına bir destektir. Şahinbey Belediyesi olarak doğumdan ölüme kadar her alanda vatandaşlarımızın yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir