Medya dünyası bu nikâhta buluştu

Gazeteci M. Hanifi Kılıç ve meslektaşı Sezin Pınar düzenlenen nikâh töreniyle hayatlarını birleştirdi. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun kıydığı nikâhta, mutluluğa evet diyen çifti yakın çalışma arkadaşları ve sevenleri yalnız bırakmadı.

Uzun yıllar birçok ulusal televizyon kanalının Gaziantep temsilciliğini yaparak, kentin ulusal ve uluslararası arenada yer almasına katkı sağlayan ve önemli haberlere imza atan gazeteci Hanifi Kılıç, meslektaşı Sezin Pınar ile yaşamını birleştirerek dünya evine girdi.

Şehitkamil Nikâh Salonu’nda düzenlenen nikâh merasimine siyaset, iş ve basın dünyasından çok sayıda ünlü isim katılırken çiftin nikâhını Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu kıydı. Hanifi-Sezin çiftinin şahitliklerini Prof. Dr. Necip Fazıl Yılmaz, Büyük Brilik Partisi MYK Üyesi İhsan Kaya, GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz, İŞKUR Gaziantep İl Müdürü Siraç Ekin, DİSK eski Bölge Bakanı Nihat Bencan, iş kadını Zehra Mart, Didem Kırmızıtaş ve Şehitkamil Belediyesi Basın Yayın Müdürü Aydın Sert yaptı.

Nikâh sonrası tebrikleri kabul eden çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Pandemi kurallarına riayet edilerek gerçekleştirilen törende çifti mesai arkadaşları ve yakınları da yalnız bırakmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir