ADEM ŞÖHMELİOĞLU: “Sloganımız ‘Sektöründe Üstün Kalite; işinin ustası’dır”

“Şöhmelioğlu Ticaret, Gaziantep’te 5 farklı sektörde, hizmet vermekte…”

Şöhmelioğlu Ticaret sahibi Adem Şöhmelioğlu, 2018 yılında yönetimi devraldığını, şirket kurucusunun babası Fehmi Şöhmelioğlu olduğunu belirterek; “Şöhmelioğlu Ticaret’in kurucusu babam Fehmi Şöhmelioğlu’dur. Ben Adem Şöhmelioğlu olarak ikinci kuşak sahibiyim.

Babam Fehmi Şöhmelioğlu, 1995yılında Kavaklık Mahallesi’nde bulunan Şöhmelioğlu Ticaret’i  faaliyete geçirdi. O dönemde Gaziantep tabii şimdiye nazaran daha küçüktü. Bulunduğumuz mahal Gaziantep’in çıkış noktasıydı. Babam, o günün şartlarına göre işletmemizi en güzel şekilde çalıştırmayı başardı.

Ben, askere gidip geldikten sonra şirketin yönetimini devraldım. 2018 yılında resmen yönetime geçtim. Gaziantep’in gittikçe gelişip büyüdüğünü gördük. Bizim de bu noktada büyümemiz gerektiğini düşünerek 2018 tarihinde; Sarıgüllük Mahallesi, Kılıç Ali Caddesi, numara: 6/B, Şehitkamil-Gaziantep adresine taşındık. Müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. 0530 112 18 99…”

5 FARKLI SEKTÖRDE HİZMET

“175 metre karelik olan İki katlı işyerimizde; sıhhi tesisat, kalorifer, doğalgaz, su arıtma, fayans ve güneş enerjisi hizmetlerini müşterilerimize en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz.”

SEKTÖRDE ÜSTÜN KALİTE

“Sloganımız ‘Sektöründe Üstün Kalite; işinin ustası’dır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir