ŞAHİNBEY YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR: 200 TABLET DAHA SAHİPLERİNİ BULDU

ŞAHİNBEY YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR: 200 TABLET DAHA SAHİPLERİNİ BULDU

Şahinbey Belediyesi sosyal medya üzerinden sorduğu sorularla vatandaşları bir yandan bilgilendirirken, diğer yandan da hediyeler vererek ödüllendirmeye devam ediyor.

Sosyal Medya üzerinden her hafta sonu çeşitli sorular sorarak doğru cevap veren vatandaşlar arasından çekilen kura sonrası çeşitli ödüller veren Şahinbey Belediyesi “Gaziantep’te düzenlenen TEKNOFEST 2020 Yarışmasına Kaç Takım Başvuru Yapmıştır?” sorusuna 97.918 kişi cevap verdi. Daha sonra “Belediye Olarak, Hayvan Yetiştiricilerimiz ve Çiftçilerimize Bugüne Kadar Ne Kadar Destek Sağladık” sorusuna 197.068 kişi cevap verdi. Sorulan iki ayrı sorudan doğru cevap veren kişiler arasında yapılan kura çekimi sonrasında kazanan 200 kişiye Başkan Mehmet Tahmazoğlu tarafından tablet hediye edildi.

YARIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, sosyal medya üzerinden düzenlenen yarışmalarla vatandaşlara hediyeler dağıtmaya devam edeceklerini belirterek “Koronavirüs nedeniyle insanlarımız vakitlerini daha çok evde geçirdikleri için sosyal medya üzerinden yarışmalar düzenledik. Bu yarışmalarda vatandaşlarımıza çeşitli hediyeler verdik. Şimdide iki ayrı soruya doğru cevap veren vatandaşlarımız arasında çekilen kura sonrası 200 kişiye tablet hediye ediyoruz. Bu yarışmalarımız devam edecek. Bu hafta sonu soracağımız soruda da 50 tablet hediye edeceğiz. Yarışmamıza katılıp bizleri takip ederek, tablet kazanan vatandaşlarımızı ayrı ayrı tebrik ediyorum” diye konuştu.

BAŞKAN TAHMAZOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİLER

Şahinbey Belediyesi’nin sosyal medya üzerinden sorduğu sorulara doğru cevap veren vatandaşlar aldıkları hediyeden dolayı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ederek, “Başkanımızın tüm hizmetlerinden memnunuz. Özellikle bu pandemi sürecinde sosyal medya üzerinden sorular sorarak çeşitli hediyeler veriyor. Başkanımıza bizlere vermiş olduğu hediyeler ve hizmetler için teşekkür ederiz” dediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir