BAŞKAN TAHMAZOĞLU “ÖĞRENCİLERİMİZİN DAHA GÜZEL EĞİTİM İMKÂNLARINA SAHİP OLMALARINI İSTİYORUZ”

Eğitime verdiği destek ile eğitim camiasının ve vatandaşın takdirini kazanan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, öğrencilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Şahinbey İlçesi’ndeki ilkokul ve anasınıfı öğrencilerine boyama ve bilge kâşifler kitap seti hediye eden Başkan Mehmet Tahmazoğlu,  Ahmet Çelebi İlkokulu’ndaki öğrencileri ziyaret edip dağıttığı hediyelerle onları mutlu etti.

ÖĞRENCİLERİMİZE BOYAMA VE EĞİTİM SETİ HEDİYE ETTİK

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey İlçesi’ndeki tüm anasınıfı ve ilkokul öğrencilerine boyama ve eğitim seti hediye ettiklerini belirterek, “Şahinbey’deki tüm okullarımızın anasınıfı, ilkokul 1-2-3 ve 4. sınıf öğrencilerine boyama seti hediye ettik. Anasınıfı öğrencilerimize ayrıca Bilge Kâşifler Seti dağıtıyoruz. İçerisinde boyama kitapçığı ve çocuklarımızın her alanda gelişimini sağlayacak kitaplar mevcut. Şahinbey’deki 22.000 anasınıfı öğrencilerimize ve ayrıca 1.000 adette öğretmenlerimize bu setlerden hediye ettik. Amacımız; ilçemizde bulunan tüm öğrencilerimizin daha güzel eğitim almaları ve imkânı olan-olmayan tüm öğrencilerimize destek olmak. Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile istişare yaparak bu setleri aldık. Eğitim-öğretim yılı boyunca tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarılı bir eğitim yılı diliyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir