AKIN ÇALIŞICI: “HOTEL KATAN, GAZİANTEP’TEKİ EVİNİZ”

“Hotel Katan, Covid-19’a karşı en iyi önlem alan otellerden birisidir”

Hotel Katan Yönetim Kurulu Başkanı Akın Çalışıcı, “Güneydoğu Anadolu’da, Covid-19’a karşı en iyi önlem alan otellerden biri olan Hotel Katan, denetimleriyle başarı kazanmıştır” dedi.

Akın Çalışıcı, Hotel Katan’ın kuruluşuyla ilgili olarak şunları söyledi: “1990 yılında kurulan otelimiz, 1990 yılından beri yerli ve yabancı turistlere hizmet eden saygın ve onurlu bir işletmedir.

Hotel Katan, turizmin öncülerinden olup, Gaziantep’in ilk turistlik otelidir. Dünden bu güne hizmet kalitesini artırarak, Güneydoğu turizmine katkıda bulunmaktadır.

Şehrin merkezinde fakat şehrin gürültüsünden uzak bir konumda olan otelimizin arka odaları Gaziantep Kalesi manzaralıdır. HAVAŞ tam otelimizin önünden geçmekte olup, stratejik konumuyla ulaşım çok kolaydır.

Güler yüzlü personel ekibimiz 12 ay boyunca, 24 saat hizmet vermekte olup çay kahve v.s içeceklerden self servis olarak ücret talep edilmemektedir. Uygun fiyatlarımız yılın her sezonu aynıdır ve değişim göstermez.  “Gaziantep’teki eviniz” olarak benimseyeceğiniz HOTEL KATAN’a misafir olmanızdan onur duyarız…

Bizim tek amacımız, yerli ve yabancı müşterilerimize, genç dinamik kadromuz ile Gaziantep’e ve ülkemize daha iyi hizmet etmektir.”

Hotel Katan Genel Müdürü Batuhan Celal Mamatlıoğlu, otelle ilgili olarak şu ifadelere yer verdi: “Kaliteyi uygun fiyata vermeyi ilke edinen otelimiz, Gaziantep’te ilk kurulduğundan bugüne kadar ilklere imza atmaya devam etmektedir.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir