ALPEREN OCAKLARI İL BAŞKANLIĞI’NA YUNUS EMRE YILDIRIM GETİRİLDİ

ALPERENLERİN YENİ BAŞKANI YILDIRIM OLDU

Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Gaziantep İl Başkanlığı yönetiminin genel merkez tarafından feshedilmesinin ardından, başkanlığa Yunus Emre Yıldırım atandı. Törende konuşan Alperen Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Kazım Birtane, “Bugün yaptığımız atama memlekete ve Gaziantepli Alperenlere hayırlı olsun. Davamıza gönül vermiş herkes bizim kardeşimizdir ve onları bu ocakta görmek isteriz” dedi.

Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Gaziantep İl Başkanlığı yönetiminin genel merkez tarafından feshedilmesinin ardından genel merkez Yunus Emre Yıldırım’ı başkan olarak atadı. Göreve ilişkin yapılan törene katılan Alperen Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Kazım Birtane “Alçak Ermenilerin terör saldırısında şehit olan kardeşlerime Allah’tan rahmet diliyorum. Türk Milleti ve Türk Devleti kayıtsız şartsız kardeşlerinin yanındadır, teröristler bedelini inşallah ödeyecekler. Karabağ özgürleşecek. Bugün yaptığımız atama memlekete ve Gaziantepli Alperenlere hayırlı olsun. Davamıza gönül vermiş herkes bizim kardeşimizdir ve onları bu ocakta görmek isteriz” dedi.

YILDIRIM GÖREVE GETİRİLDİ

Göreve getirilen Alperen Ocakları Eğitim Kültür ve Dayanışma Vakfı Gaziantep İl Başkanı Yunus Emre Yıldırım, törende yaptığı açıklamada, “Yetiştiğim bu teşkilatta beni bu göreve layık gören Alperen Ocakları Genel Merkezi, Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Metin Demirçubuk ve parti yönetimine, şahsıma duyduklarını güvenden dolayı teşekkür ederim. Bu görev sırasında Allah hiçbir Alperenin hakkını üzerimizde koymaz inşallah. Bu görevi gerçekleştirirken yanımızda olacak bütün dava arkadaşlarımdan Allah razı olsun” şeklinde konuştu.

ALPERENLER YALNIZ BIRAKMADI

Törene, Alperen Ocakları Genel Başkan Yardımcıları Kazım Birtane, Mustafa Çıtak, Ömer Şimşek, BBP İl Başkanı Metin Demirçubuk, Hatay Alperen Ocakları Başkanı Mehmet Ali Eker, Sivas Alperen Ocakları Başkanı Serhat Şimşek, Adıyaman Alperen Ocakları Başkanı Kürşat Sarı, Kayseri Alperen Ocakları Başkanı Mehmet Yılmaz, Kahramanmaraş Alperen Ocakları Başkanı Mehmet Akif Gelir katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir