HER KİŞİNİN EVDE COVİD-19 AŞISI VARDIR

HERKES BUNU BİLMELİ ÇOK ÖNEMLİ!

COVİD-19 virüsünün ana tehlikesi, her şeyden önce, bağışıklık sistemini, daha sonra da akciğer dokusunu etkiler.

Bu iki saldırı dalgası arasındaki zaman gecikmesi, tam olarak “kuluçka dönemi” dediğimiz şeydir.

Sıklıkla “güçlü” veya “zayıf” bağışıklık gibi kelimeler kullanırız. Bununla birlikte, sıradan insanlar pratik olarak ne olduğunu bilmiyorlar. Dahası, çoğu doktorun bağışıklık sisteminin yapısı ve tek tek parçalarının işlevselliği hakkında çok az fikri vardır.

Ancak bu metin eğitimsiz okuyucu için çok zordur.

COVİD-19 virüsünün insan vücudu üzerindeki etkisinin mekanizmasını en basitleştirilmiş ve erişilebilir şekilde bir tez formatında açıklamaya çalışacağım.

Tüm bağışıklık sisteminin% 80’i, ince bağırsağın mukus ve submukoz katmanlarında, lenfoid doku ve birikimleri – Peyer’in yamaları şeklinde yoğunlaşır. Lenfoid doku, çeşitli tipte immünoglobülinlerin yanı sıra antikorlar (lenfositler T-, B-, G-, vb.) Üretir.

Lenfatik sistem yoluyla antikorlar inferior vena kavaya, kalbe girer ve pulmoner dolaşımı geçtikten sonra, sistemik dolaşıma girer ve vücutta taşınır. Böylece, akciğer dokusunun kendi doku bağışıklığı dahil olmak üzere doku bağışıklığı güçlendirilir.

Yemek sırasında yiyecekle karışan COVİD-19, bağırsaklara girer ve lenfoid dokuyu yok etmeye başlar. Sonuç olarak, etkilenen lenfoid doku, lenfosit ve immünoglobulin üretimini durdurur. Böylece bağışıklık sistemi yok edilir ve bunun sonucunda akciğerlerdeki doku bağışıklığı keskin bir şekilde zayıflatılır.

Bu andan itibaren, koronavirüs saldırısının zaten korunmamış olan akciğer dokusuna ikinci dalgası başlar ve bu, ölümle sonuçlanan şiddetli zatürree ile kendini gösterir.

Şu anda, tüm anti-salgın önlemler koronavirüsün akciğerlere girmesini önlemeyi amaçlamaktadır,

bu, prensip olarak son derece maliyetli ve pratik olarak etkisizdir.

Ve tüm terapötik önlemler sadece komplikasyonlarla mücadeleye yöneliktir,

COVİD-19’un yıllarca ve onlarca yıldır bir tehdit olduğu anlaşılmalıdır. Bugün sahip olduğumuz şey, bir salgının sadece ilk dalgası olup daha sonra böyle çok sayıda dalgalar da olacaktır.

Aynı zamanda tüm koruyucu ve tedavi edici tedbirler akciğerlerde lokalize olan koronavirüse yöneliktir, bağırsak koronavirüsü üzerinde herhangi bir etki yapılmamaktadır. Günlük hayatımızda kullandığımız birçok doğal ürün vardır ki aynı zamanda doğrudan virüsleri etkiliyerek onları öldürür. Bu konuda en etkili olan GARLIC yani SARIMSAK’tır.  Bunun hazırlanması da oldukça basittir.

Günde 2/3 bardak sarımsak suyu içerseniz, sonra hemen (!) ince bağırsağa girer ve KOVİD-19’u hemen öldürmeye başlar (!)! Bu, aşağıdaki etkileri sağlar:

1- “Öldürülmüş” COVID-19, ince bağırsağın lenfoid dokusunu yok etmeyi bırakır.

Sonuç olarak, lenfoid doku düzgün şekilde işlev görmeye devam eder, örn. antikorlar ve immünoglobulinler üretir;

2- Hasar gören bağışıklık sistemi hızla iyileşir ve güçlenir, bu, akciğer dokusunda doku bağışıklığında önemli bir artışa yol açar.

COVİD-19 için aşılmaz bir bariyer ortaya çıkar, aynı zamanda mikroplar (stafilokok vb.) Ve mantarlar için koronavirüs pnömonisi durumunda da önemli bir tehlike oluşturan;

3- “Sarımsak suyunun” etkisi altında ince bağırsakta çok ilginç olaylar zinciri ortaya çıkar.

“Sarımsak suyu” tarafından “öldürülen” ve zayıflatılan KOVİD-19, doğal bir aşıdan başka bir şey değildir, insan vücudunun içinde doğal olarak oluşur.

Bildiğiniz gibi, yapay bir aşı oluşturmak, süper donanımlı ve çok pahalı bir laboratuvar ve yüksek nitelikli personelin çalışmasını gerektirir. Yapay aşı oluşturma çalışmaları 6-9 ay sürüyor, ve endüstriyel üretim maliyetli ve zaman alıcıdır.

Sarımsak suyu alındıktan sonra ince bağırsakta 30-doğal bir aşı oluşur.

4- Doğal aşı, COVİD-19’a karşı aktif olarak spesifik bağışıklık oluşturmaya başlar.

Böylelikle COVİD-19’un insan vücudunda neden olduğu yıkıcı patolojik olaylar zinciri en başta kesintiye uğrar ve yok edilir ve devamı yoktur.

En doğal şekilde vücut tabiri caizse planlı bir şekilde KOVİD-19 ile savaşır ve yener.

Aynı zamanda, vücuttan acil ve stresli bir mücadele modu tamamen dışlanır, ve virüsü planlı bir şekilde etkisiz hale getirir.

Sonuç olarak, ortaya çıkan salgın birkaç gün içinde durur.

“Sarımsak suyu” almak anti-salgın protokol olarak ülke genelinde bir gün içinde tüm nüfus arasında uygulanabilmektedir. Temel patojenik morfolojik substrat, bir veya iki gün içinde tamamen yok olacaktır.

“Sarımsak suyu” hazırlama yöntemi son derece basittir.

1. Bir (!) Adet soyulmuş sarımsak enine yönde ikiye kesilir, porselen litrelik bir demliğe yerleştirilir ve oda sıcaklığında su ile doldurulur.

Bu sabah yapılır.

2. Akşama doğru “sarımsak suyu” kullanıma hazırdır.

Bardağın 2 / 3’ünü son yemekten 3-4 saat sonra, gece yatmadan önce tüketmelisiniz.

3. Ertesi gün, “sarımsak suyu” hazırlama prosedürünün taze bir diş sarımsak ile tekrarlanması gerekecektir.

4. Bir ay boyunca sarımsak suyu almaya devam edin. Bu süre zarfında COVID-19’a karşı spesifik bağışıklık oluşacaktır.

İnsan bağışıklık sisteminin işleyişi hakkında daha fazla bilgiyi buradan okuyun.

Dr. R. M. Khaitov, B. V. Pinegin.

(İmmünoloji üzerine ilk ders kitaplarını yazan kişiler))

(Not Gruplar ve topluluklar arasında aile ve arkadaşlar arasında dağıtın. Eğer gerçekten (!) Sağlıklı olmamıza yardım etmekle ilgileniyorsanız, tabii ki)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir