GAZİANTEP EMNİYET MÜDÜRÜ CENGİZ ZEYBEK’İN “GAZİLER GÜNÜ” MESAJI

Gaziantep Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, Gaziler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Emniyet Müdürü Zeybek mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ e Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından Mareşal rütbesi ve Gazilik unvanının verildiği 19 Eylül günü, kahraman gazilerimizin aziz hatıralarını canlı tutmak ve gelecek nesillere aktarmak için ülkemizde her yıl “ Gaziler Günü ” olarak kutlanmaktadır.

Vatan sevgisinin sembolü olan gazilerimiz ve şehitlerimiz, yüce milletimizin bekası için ortaya koydukları kahramanlıklar ile bugün devletimizin varlığına yönelen her türlü tehdide karşı verdiğimiz mücadelede bizlere ilham kaynağı olmakta ve tükenmez gücümüze güç katmaktadır.

Onlar, bu kutsal vatanın bizlere emanetleridir. Bizler bu emanete layık olmak ve ülkemizi aydınlık yarınlara taşımak adına azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz.

“19 Eylül Gaziler Günü” vesilesiyle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, istiklal ve istikbalimiz için seve seve canlarını veren aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi saygı, minnet ve şükranla anıyor, ahirete intikal eden gazilerimize Allah’tan rahmet, hayatta olan gazilerimize de aileleri ile birlikte sağlıklı, uzun ömürler diliyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir