GAZİANTEP EMNİYET MÜDÜRÜ CENGİZ ZEYBEK’İN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Gaziantep Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Zeybek mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Tarihimizde bağımsızlık inancımızı, hür yaşama kararlılığımızı tüm dünyaya bir kez daha ilan ettiğimiz ve milletimizin şanlı ordumuz ile birlikte yazdığı emsalsiz bir kahramanlık destanı olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98. yıldönümünü kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Atalarımız, tarihin her döneminde milli egemenliğini ve bağımsızlığını korumayı başarmış, büyük bedeller ödeyerek bizlere parlak zaferlerle dolu bir tarih bırakmıştır. Vatan topraklarının korunması ve bayrağımızın dalgalanması için ecdadımızdan miras aldığımız vatan sevgisine,  aynı inançla birlik ve beraberliğimizi korumak için bugün de yarın da aynı şuurla sahip çıkacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle; başta Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bizlere armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden tüm aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, hemşehrilerimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir