ŞAHİNBEY BELEDİYESİ SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN ÖDÜLLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR

Şahinbey Belediyesi, Karadeniz’de keşfedilen 320 milyar metre küp doğal gaz rezervini doğru tahmin eden 40 kişiye bisiklet hediye etti.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz günler içerisinde Karadeniz’de bulunan 320 milyar metre küp doğal gaz rezervi ile ilgili yaptığı müjdeli açıklama öncesinde, Şahinbey Belediyesi sosyal medya üzerinden yarışma düzenlemiş ve Cumhurbaşkanımızın müjdeli haberini kim doğru tahmin ederse bisiklet hediye edeceğini açıklamıştı. Düzenlenen yarışma sonrasında Gaziantep’te bisiklet kazanan vatandaşlara bisikletleri teslim edilirken, il dışında ki vatandaşlara ise bisikletler kargoyla teslim edilecek.

SORULAR VE HEDİYELER DEVAM EDECEK

Şahinbey Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen bisiklet teslim törenine katılan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu “Geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanımızın verdiği müjdeli haber öncesinde, müjdeli haberi tahmin etme yönünde sosyal medyada düzenlediğimiz yarışmaya yoğun ilgi gösterdiniz. Konuyla ilgili 10.000’in üzerinde cevap aldık. Doğru tahmin eden 40 kişite bisiklet hediye edeceğimizi söylemiştik. Doğru tahmin eden ve bisiklet kazanan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bundan sonra her Cumartesi günü yarışmalar yapacağız ve bunu standart hale getireceğiz. Bu yarışmaları Instagram üzerinden yapacağız. Doğru cevap veren yarışmacılarımızı da ödüllendireceğiz” dedi.

BAŞKAN TAHMAZOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİLER

Şahinbey Belediyesinin ödüllü yarışmasından bisiklet kazanan vatandaşlar ödül aldıkları için oldukça mutlu olduklarını ifade ederek; “Cumhurbaşkanımızın müjdeli haberini tahmin ederek bisiklet kazandık. Düzenlenen yarışma; bizlerin dikkatini, bilgisini ve takipçiliğini de göstermiş oluyor. Şahinbey İlçesi’nde yapılan çalışmaları belediyenin sosyal medyası üzerinden takip ediyoruz. Pandemi sürecinde, güzel bir hediye oldu. Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir