GSO-MEM, TOPLU ALANLARA YÖNELİK DEZENFEKSİYON TÜNELİ İMAL ETTİ

Gaziantep Sanayi Odası Mesleki Eğitim Merkezi (GSO-MEM) tarafından tasarlanarak üretilen dezenfeksiyon tüneli fabrika, cami ve okul gibi toplu alanlarda kullanılmaya başlandı.

Koronovirüs (COVID-19) sebebiyle alınan önlemler kapsamında, salgının yayılımının engellenmesi amacıyla toplu giriş ve çıkışların olduğu yerlere yönelik yürütülen çalışmalar doğrultusunda GSO-MEM tarafından dezenfeksiyon tüneli üretildi.

GSO-MEM tarafından seri üretimine başlanan tüneller aracılığıyla çok sayıda kişinin giriş ve çıkış yaptığı yerlerde salgının önüne geçilmesi hedefleniyor.

GSO-MEM tarafından tasarlanan dezenfeksiyon tüneli, fabrika, ofis, iş merkezleri, atölye, cami, okul gibi toplu giriş-çıkış yapılan alanlarında kullanılabiliyor.

Sağlık Bakanlığı tarafından önerilen hijyen tedbirleri kapsamında üretimi yapılan dezenfeksiyon tünele, işletmeler, özel okullar ve diğer toplu giriş-çıkış yapılan kurum ve kuruluşlar yoğun ilgi gösteriyor.

Dezenfeksiyon tüneli ilk kullanan firmalardan olan Roza Halı, Özpolat Makine ve Elyaf İplik firma yetkilileri üründen oldukça memnun olduklarını belirterek, koronavirise karşı toplu giriş çıkışların olduğu yerlerde iyi bir çözüm olduğunu kaydettiler.

Sipariş onayından sonra 3 gün sonra teslim süresi olan dezenfeksiyon tüneli hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş için GSO Mesleki Eğitim Merkezi’nin 0342 503 01 10 numaralı telefonu aranarak bilgi edinilebiliyor.

DEZENFEKSİYON TÜNELİN ÖZELLİKLERİ

Uzunluğu 3000 mm, yüksekliği 220 mm, eni 130 mm olan tünelin Nozzle Sayısı 10 adet olarak tasarlandı. Tekerlek sayısı 10 adet olan tünel, kilitleme mekanizması, serbest hareket edebilme kabiliyeti dış kaplama lamineli su geçirmez germe kumaştan yapılmıştır.

Sensörlü çalışma sistemi

–   Kapanıp açılabilir akordeon sistem (Kapanmış uzunluk: 60 cm)

–   Yaylı sabitlenebilir makas sistemi

–   Fırın boya iskelet sistemi

Sisleme Sistemi

–   Tünelden ayrılabilir tekerlekli kabin

–   30 lt dezenfeksiyon haznesi

–   Sisleme süresi ayarı (0-60 sn)

–   Sıvı seviye sensörü (Dezenfeksiyon seviyesi minimuma düştüğünde otomatik kapanma)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir