EMNİYET MÜDÜRÜ CENGİZ ZEYBEK’İN 19 MAYIS MESAJI

İL EMNİYET MÜDÜRÜ CENGİZ ZEYBEK’İN

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

“19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101’inci yılını millet olarak hep birlikte yaşamanın sonsuz mutluluğu, coşkusu ve heyecanı içerisindeyiz. 19 Mayıs; birlik ve beraberliğimizin, azim ve kararlılığımızın, cesaret ve kahramanlığımızın, istiklal ve istikbal arzumuzun simgelendiği Türkiye Cumhuriyeti tarihimizin dönüm noktalarından biridir.

19 Mayıs 1919′ da Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK tarafından Samsun’da başlatılarak tüm yurdumuza yayılan, halkımızın azim ve kararlığıyla hep birlikte verilen mücadele sonucunda büyük zafere ulaşılmış, büyük sıkıntılar ve yokluklar içerisinde, büyük bedeller ödenerek fedakârlıklarla kurulan Türkiye Cumhuriyeti gençlerimize emanet edilmiştir. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz, içinde taşıdıkları sevgi ve heyecanla ülkemizin kalkınmasına katkı verecek en değerli varlıklarımızdır.

Bu anlamlı gün vesilesiyle, milletimizin ve gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarken; başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere Aziz Şehitlerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimize ise sağlıklı uzun ömürler geçirmesini dilerim.”

Emniyet Genel Müdürlüğü

Gaziantep Medya-Halkla İlişkiler Şb. Md.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir