BAŞKAN TAHMAZOĞLU “365 GÜN ENGELLİ KARDEŞLERİMİZİN YANINDAYIZ”

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ‘Engelliler Haftası’nda ilçedeki engelli vatandaşları yalnız bırakmadı.

Korona virüsü nedeniyle bu yıl engelli vatandaşlara toplu olarak manuel ve akülü tekerlekli sandalye dağıtım programı yapamayan Şahinbey Belediyesi engelli vatandaşları yalnız bırakmadı. Başkan Mehmet Tahmazoğlu 75. Yıl Mahallesinde ikamet eden 18 yaşındaki Abidin Durgun’u ziyaret ederek tekerlekli sandalye hediye etti.

ENGELLİ KARDEŞLERİMİZİN İHTİYAÇLARINI KARŞILIYORUZ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, her zaman engelli vatandaşların yanında olduklarını belirterek “Tüm engelli kardeşlerimizin engelliler Haftasını kutluyorum. Şahinbey Belediyesi olarak yılda iki defa topluca engelli kardeşlerimize akülü, manuel ve diğer ihtiyaç duydukları malzemeleri dağıtımını gerçekleştiriyorduk. Korona virüs sebebiyle toplu bir tören yapamadık. Ancak engelli kardeşlerimizin ihtiyacı olan akülü, manuel ve diğer ihtiyaç duydukları malzemeleri adreslerine teslim ediyoruz. Bu kapsamda Abidin kardeşimizi ziyarete ederek tekerlekli sandalye hediye ettik. Kendisinin de engelli Haftasını kutluyor, sağlık mutluluk ve huzur dolu bir yaşam diliyorum.

ALLAH KENDİSİNDEN RAZI OLSUN

Dursun ailesi Başkan Mehmet Tahmazoğlu’nun ziyarettin den dolayı oldukça mutlu olduklarını belirterek “Biz Abidin’e tekerlekli sandalye almak için başvuruda bulunmuştuk. Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu bizi ziyarete gelerek tekerlekli sandalyeyi hediye etti. Bizi çok memnun etti. Allah kendisinden razı olsun” diye konuştular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir