MAHMUT KONUKOĞLU VEFAT ETTİ

KONUKOĞLU AİLESİ’NİN ACI GÜNÜ

Konukoğlu Ailesi’nin en büyükleri olan Mahmut Konukoğlu hayata gözlerini yumdu. Bir süredir rahatsız olan ve tedavi gören, 90 yaşında vefat eden Mahmut Konukoğlu’nun cenazesi dün öğle namazına müteakip asrı mezarlıkta toprağa verildi

Hoşgör Kuran kursu mütevelli heyeti başkanı Mahmut Konukoğlu’nun vefatı büyük üzüntü yarattı. 90 yaşında vefat eden Mahmut Konukoğlu’nun cenazesi dün öğle namazına müteakip asrı mezarlıkta toprağa verildi. Korona virüsten dolayı taziyeleri telefonla kabul ettikleri açıklandı.

Merhum Mahmut Konukoğlu, Merhum Sani Konukoğlu’nun kardeşi, Merhum Saip Konukoğlu’nun ağabeyi; SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Konukoğlu, SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, SANKO Holding Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih ve Hakan Konukoğlu, SEÇ Turizm Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer, Settar ve merhum Mehmet Konukoğlu’nun amcası olup, merhum Mehmet Konukoğlu ile Ali, Recep, Metin ve Mert Konukoğlu’nun babasıydı.

(Objektif Dergisi Yazı Ailesi ve Türk Basın Birliği Gaziantep Şubesi Üyeleri olarak merhuma Allah’tan rahmet, Konukoğlu Ailesi’ne ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir