ŞAHİNBEY BELEDİYESİ SAĞLIK MERKEZLERİNİ DEZENFEKTE ETTİ

Toplum sağlığını korumak için yoğun mesai harcayan Şahinbey Belediyesi, korona virüs ile mücadele kapsamında ilçede ki Aile Sağlık Merkezlerini ikinci kez dezenfekte ediyor.

Şahinbey Belediyesi, ilçe genelinde başlattığı dezenfekte çalışmalarına ara vermeden devam ederken Aile Sağlık Merkezlerini ikinci kez dezenfekte ediyor. Vatandaşların sıklıkla ziyaret ettiği noktalarda dezenfekte çalışmalarında bulunan Şahinbey Belediyesi ekipleri, sağlık kuruluşlarına özel önem veriyor. Bu kapsamda Şahinbey İlçesinde periyodik çalışmalarını sürdüren ekipler, ilçede bulunan 11 Aile Sağlığı Merkezi’nde de kapsamlı bir dezenfeksiyon çalışması yaptı. Sağlık çalışanları ve vatandaşlar da gerçekleştirilen titiz çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkürlerini ilettiler.

VATANDAŞIMIZIN SAĞLIĞI BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu dezenfekte çalışmalarının devam ettiğini belirterek, “Milletimizin emanetini taşıyoruz ve milletimize karşı görevimizi yerine getirmenin gayreti içerisindeyiz. Şahinbey İlçemizdeki tüm kurum ve kuruluşları dezenfekte çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Sağlık çalışanlarımızın vatandaşlarımıza fedakar bir şekilde hizmet verdiği sağlık kuruluşlarını ve sağlık merkezlerini dezenfekte ettik. Dezenfekte çalışmalarımız kararlı bir şekilde devam edecektir.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir